17 Mayıs 2022

Ondan Haberin Olsun

ALTIN AVCISI!

Geçtiğimiz günlerde kamuoyu bu olayı konuşmuştu, Balıkesir Büyükşehir Belediye personeli Burhan Alkan’ın altınlarla kayıplara karışması vakasını…..
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi yetkililerinden bugüne kadar hala bir açıklama gelmedi. Gelmemesi de ayrı bir haber konusu da onu ayrıca işleyeceğiz. Daire müdürleri imardaki abiler, engelliler tuvaletinde sayılan paralar, şikayetçi olmayan kuyumcular, çantaların giriş çıkış kamera görüntüleri, tenhalarda yapılan alışverişler, kullanılan BBB personeli vs…
Mağdur kuyumcu esnaflarından Nevzat Küçük’ün avukat olarak tuttuğu kişi ise çok ilginç.
Akp İl yönetiminde Seçim İşleri Başkanlığı yapan Yusuf Eraslan!
Malum Olay vuku bulmadan yaklaşık bir hafta önce BBB Genel sekreter yardımcısı Mürsel Sabancı’nın personeli ve aynı zamanda AKP Gençlik Kolları Seçim İşleri Başkanı Burhan Alkan ile Ankara’da bir dizi eğitimde beraberlerdi Avukat Yusuf Erarslan!
Edindiğimiz bilgiye göre Kuyumcu Nevzat Küçük vekaletini resmen vermiş. Artık davaya Yusuf Erarslan Bakacak! Dava konusu belli..
Kayıp ALTINLAR NEREDE?
İŞİN İÇİNDE KİMLER VAR?
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BU İŞİN NERESİNDE? 
OLAY HANGİ MAKAMLARA KADAR UZANACAK?
Bekleyip göreceğiz….
Ancak bildiğimiz bir şey var oda Avukat Yusuf Erarslan iyi avukattır. Tuttuğunu koparır. Dava kaybetme oranı düşüktür. Olayın üstüne gideceğinden eminiz. Başka bir KULİS bilgisine göre diğer mağdurlarında avukat Erarslan ile irtibata geçtikleri.. Davayı bizde takipte olacağız……..
(Visited 16.083 times, 1 visits today)
Please follow and like us:
Pin Share
0Shares

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
RSS
Follow by Email