Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam

Balıkesir MÜSİAD EXPO'da

GÜNDEM 11.11.2022 - 11:47, Güncelleme: 11.11.2022 - 12:07 1561 kez okundu.
 

Balıkesir MÜSİAD EXPO'da

MÜSİAD EXPO Ticaret Fuarı her fuar gibi 2022’de de yoğun ilgi gördü.

100 binin üzerinde ziyaretçi ağırlayan MÜSİAD Expo Ticaret Fuarı 2022,İstanbul Fuar ve Kongre Merkez’inde yoğun katılımla gerçekleşti.MÜSİAD Balıkesir Yönetimi de fuarda hem Balıkesir, hem de diğer firmaları ziyaret etti.MÜSİAD Balıkesir Başkanı Erdem Özer Balıkesir’den fuara katılımcı ve ziyaretçinin yoğun olduğunu ve hemşehrilerinin fuara katılımından memnuniyetini dile getirirken,üretim,yatırım ve ihracat üçgeninde yeni pazarlara açılmak için bu fuarın büyük önem taşıdığını dile getirdi.                                                                                                                                                                                                                     Başkan Özer:"Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan,TBMM Başkanımız Mustafa Şentop ve İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu'nun da katılımları ile yaptığımız fuarımıza Balıkesir Üniversitesi Öğrencilerini,100. Yıl Teknik Lise öğrencilerini ve Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.İlter Kuş ve Prof. Dr.Oya İnci Bolat, Arş. Gör. Dr. Yahya Katı, Dr. Öğr. Üyesi Nisa Kıymet Şahin ve Nakip Çulğatay Hocalarımızı misafir ettik.Biz MÜSİAD olarak öğrencilerimize her zaman değer vermeye devam edeceğiz.Öğrencilerin iş görüşmeleri,kariyer çalışmaları ve Hocalarımızın özverilerinden ziyadesiyle memnun oldum.Kendilerine ziyaretleri için teşekkür ediyor,öğrencilerimize kariyerlerinde başarılar diliyorum.MÜSİAD’ın 2 yılda bir organize ettiği bütün MÜSİAD üyelerimizin katılıcım ya da ziyaretçi olarak buluştuğu Fuar oldukça verimli ve güzeldi.Türkiye jeopolitik konumu itibari ile birçok ülkenin tedarik merkezi olacak durumdadır.Bu tarz karma fuarlar her zaman dezavantajlıdır fakat bu fuarın arkasında MÜSİAD’ın gücü söz konusudur.Çünkü MÜSİAD dünyanın her noktasında 13 binden fazla üyeye sahiptir. O gücün tamamı ve çevresi burada yer almaktadır.24 farklı sektörden 500’ün üzerinde firma ürün ve hizmetlerini sergilemiştir.Fuarımız çerçevesinde düzenlediğimiz etkinliklerle,dünyanın dört bir yanından gelen diplomatik misyonları,yurt dışı temsilcilerimizi,ülkemizdeki büyükelçi,konsolos ve fahri konsolosları iş insanlarımızla buluşturmuştur”.MÜSİAD olarak 2022’yi ‘yatırım yılı’ ilan etmeleriyle sorumluluklarının bir kat daha arttığını söyleyen Özer,“MÜSİAD üyeleri, Türkiye genelinde 35 milyar TL yatırıma imza attı.Yılsonuna kadar bu rakamın, 40 milyar TL’ye ulaşmasını öngörüyoruz” şeklinde konuştu.Özer, MÜSİAD Invest ve MÜSİAD Ticaret Ofisi'nin de fuarda tanıtıldığını ve hayata geçirileceğini ifade etti.Özer,‘MÜSİAD Genel Başkanımız Mahmut Asmalı’nın da ifade ettiği gibi MÜSİAD üyelerinin sermayelerini bir araya getirerek Girişim Sermayesi Yatırım Fonu kuracaklarını ve proje kapsamındaki yatırım müjdeleri yakında ilan edilecektir. Dedi. Bir yandan da kredi maliyetlerinin ucuzlamasını savunmaya devam edeceklerini söyleyen Özer, son aylarda krediye erişim noktasında ciddi sorunlar yaşandığını vurgulayarak, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’den destek beklediklerini ifade etti.                                                                             
MÜSİAD EXPO Ticaret Fuarı her fuar gibi 2022’de de yoğun ilgi gördü.

100 binin üzerinde ziyaretçi ağırlayan MÜSİAD Expo Ticaret Fuarı 2022,İstanbul Fuar ve Kongre Merkez’inde yoğun katılımla gerçekleşti.MÜSİAD Balıkesir Yönetimi de fuarda hem Balıkesir, hem de diğer firmaları ziyaret etti.MÜSİAD Balıkesir Başkanı Erdem Özer Balıkesir’den fuara katılımcı ve ziyaretçinin yoğun olduğunu ve hemşehrilerinin fuara katılımından memnuniyetini dile getirirken,üretim, yatırım ve ihracat üçgeninde yeni pazarlara açılmak için bu fuarın büyük önem taşıdığını dile getirdi.                                                                                                                                                                                                                    
Başkan Özer:"Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan,TBMM Başkanımız Mustafa Şentop ve İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu'nun da katılımları ile yaptığımız fuarımıza Balıkesir Üniversitesi Öğrencilerini,100. Yıl Teknik Lise öğrencilerini ve Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.İlter Kuş ve Prof. Dr.Oya İnci Bolat, Arş. Gör. Dr. Yahya Katı, Dr. Öğr. Üyesi Nisa Kıymet Şahin ve Nakip Çulğatay Hocalarımızı misafir ettik.Biz MÜSİAD olarak öğrencilerimize her zaman değer vermeye devam edeceğiz.Öğrencilerin iş görüşmeleri,kariyer çalışmaları ve Hocalarımızın özverilerinden ziyadesiyle memnun oldum.Kendilerine ziyaretleri için teşekkür ediyor,öğrencilerimize kariyerlerinde başarılar diliyorum.MÜSİAD’ın 2 yılda bir organize ettiği bütün MÜSİAD üyelerimizin katılıcım ya da ziyaretçi olarak buluştuğu Fuar oldukça verimli ve güzeldi.Türkiye jeopolitik konumu itibari ile birçok ülkenin tedarik merkezi olacak durumdadır.Bu tarz karma fuarlar her zaman dezavantajlıdır fakat bu fuarın arkasında MÜSİAD’ın gücü söz konusudur.Çünkü MÜSİAD dünyanın her noktasında 13 binden fazla üyeye sahiptir. O gücün tamamı ve çevresi burada yer almaktadır.24 farklı sektörden 500’ün üzerinde firma ürün ve hizmetlerini sergilemiştir.Fuarımız çerçevesinde düzenlediğimiz etkinliklerle,dünyanın dört bir yanından gelen diplomatik misyonları,yurt dışı temsilcilerimizi,ülkemizdeki büyükelçi,konsolos ve fahri konsolosları iş insanlarımızla buluşturmuştur”.MÜSİAD olarak 2022’yi ‘ yatırım yılı’ ilan etmeleriyle sorumluluklarının bir kat daha arttığını söyleyen Özer,“MÜSİAD üyeleri, Türkiye genelinde 35 milyar TL yatırıma imza attı.Yılsonuna kadar bu rakamın, 40 milyar TL’ye ulaşmasını öngörüyoruz” şeklinde konuştu.Özer, MÜSİAD Invest ve MÜSİAD Ticaret Ofisi'nin de fuarda tanıtıldığını ve hayata geçirileceğini ifade etti.Özer,‘MÜSİAD Genel Başkanımız Mahmut Asmalı’nın da ifade ettiği gibi MÜSİAD üyelerinin sermayelerini bir araya getirerek Girişim Sermayesi Yatırım Fonu kuracaklarını ve proje kapsamındaki yatırım müjdeleri yakında ilan edilecektir. Dedi. Bir yandan da kredi maliyetlerinin ucuzlamasını savunmaya devam edeceklerini söyleyen Özer, son aylarda krediye erişim noktasında ciddi sorunlar yaşandığını vurgulayarak, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’den destek beklediklerini ifade etti.                                                                             

Balıkesir HABERİ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve balikesirtv.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.