17 Mayıs 2022

Ondan Haberin Olsun

BALYA’DA KOOPERATİF BİNASI ORTAYA ÇIKMAYA BAŞLADI!

Balya Belediye Başkanı Orhan Gaga’nın hayalleri gerçekleşmeye başladı. Başkan Gaga göreve geldiğinin ilk yılında 13 bin nüfuslu Balya’da 11 bin süt üreticisinin olduğunu ve ilçesinde istihdama büyük yarar sağlayacak olan ve özellikle de kadınlara yönelik projesi olan Süt İşleme Fabrikası ortaya çıkmaya başladı.
Balya Belediyesi Başkanı Orhan Gaga’nın Yönetim Kurulu  Başkanlığını yaptığı Balya İlçesi merkez ve Kırsal mahalleri Tarımsal Kalkınma kooperatifinin finansmanın bir kısmını değişik fonlardan hibe yolu ile yapımı devam eden fabrika binasını yerinde inceledi.
Yaptığı açıklamada Başkan Gaga;
”S.S. Balya İlçesi Merkez ve Kırsal Mahalleleri Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’mizin üretim fabrikasının yapım aşamasında devam eden çalışmaları yerinde gördük.
#Balya’mızda değişim #kooperatifçilik ile başlayacak diyerek çıktığımız yolda bugün önemli bir yol almanın sevincini ve gururunu yaşıyoruz.
Balya’mız için en güzeli, en iyisi için çalışmaya devam edip, Balya’mızı geleceğe, umuda, aydınlık yarınlara emin adımlarla taşıyoruz”dedi.
(Visited 24.995 times, 1 visits today)
Please follow and like us:
Pin Share
0Shares

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
RSS
Follow by Email