17 Mayıs 2022

Ondan Haberin Olsun

BBB den 52.5 Milyona Satılık Arsalar

Geçtiğimiz günlerde tartışmalara yol açan Lunapark Arazisi ile Edincik‘teki  binasını satışa çıkardı.

NE OLMUŞTU!

Daha öncede satışa çıkan Lunapark Arazisi Mahkemeye verilmiş ve kamu oyunda epeyce tartışmalara yol açmıştı.CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı mevcut arazinin satılmaması için imza kampanyası düzenlemiş, çeşitli yerlerde basın toplantısı düzenlemişti.Yine CHP BBB Meclis Üyesi Burhanettin Ağabeyoğlu tarafından da mahkemeye verilmişti.Mahkeme henüz tam anlamıyla sonuçlanmadan kaybedecek lerini anlayan BBB Belediyesi ani bir kararla BBB Başkanı Yücel Yılmaz satıştan vaz geçmişti.

Malum Arazi şimdi ise eski yüzölçümü büyütülerek tekrar satışa çıktı.Üstelik yapılacak tesisin projeleri de hazır.Projesi hazır olan bir arazinin alıcısı da hazır durumda sanırsak.

Önümüzdeki günlerde yapılacak olan ihalede göreceğiz bu kıymetli araziyi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı, Altıeylül ve Bandırma ilçelerinde yer alan 2 gayrimenkulü toplam 52 milyon 500 bin TL muhammen bedelle satışa sundu.

 

 

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı, Altıeylül ve Bandırma ilçelerinde yer alan 2 gayrimenkulü satıyor. Gayrimenkullerin toplam muhammen bedeli 52 milyon 500 bin TL olarak belirlendi.

(Visited 210 times, 1 visits today)
Please follow and like us:
Pin Share
0Shares

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
RSS
Follow by Email