17 Mayıs 2022

Ondan Haberin Olsun

Genişletilmiş Ama Dar Toplantı!

Bugün İYİ Parti Teşkilat  Başkanı Koray Aydın, Genişletilmiş İl İstişare toplantısı için Balıkesir’e geldi. Biliyoruz bir çoğunuzun haberi bile yok ama geldi. Medya kuruluşu olarak bizimde yok zaten. Sosyal medya paylaşımlarını görmesek olmayacakta! İYİ Parti  Balıkesir üyeleri ve teşkilatları elbette biliyor ama basın mensupları bilmiyor.İktidar hedefleyen bir partinin İl yönetimi ne hikmetse basın mensuplarına İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın’ın geleceğini haber vermemiş. Elbette il İstişare toplantıları mahremdir. Ancak temayüller gereği basın mensupları davet edilir, ilk demeçler, ilk konuşmalar basına açıktır. Genel gündemle ilgili bilgi verilir, siyaset yapılır, sonra toplantı basına kapatılır kol kırılır yen içinde kalır. Parti teşkilatları orada ilde yaşadıkları sorunları anlatır, kıyasıya çekişmeler yaşanır ve sonrasında hep birlikte mutlu mesut aile pozları verilir program sona erer…..Temayül böyledir.

Biliyoruz yeni kurulmuş bir parti İYİ Parti. Siyasi Acemilikte olabilir, Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu’un Balıkesir Büyükşehir Meclisinde kürsüde dediği gibi. Haklı çıktı adamcağız. Çıkarttınız…..

 

 

Kuzum Balıkesir’e Koray beyin geleceğini bilen biri varsa bir adım öne çıksın. Korkmayın öne çıkarken….Toplantıda ne konuşuldu, kim kimi şikayet etti, kim Balıkesir’deki ”SEFEROĞULLARI-TELLİOĞULLARI’‘nda bahsetti bilmiyoruz. Yeşil Vadi nerede Tosun Paşa Kim? onu da bilmiyoruz da bari, iktidar hedefleyen bir partinin Koskoca Teşkilat Başkanı Koray beyin Balıkesir’e geldiğinden. ülke derdiyle dertlendiğinden Balıkesir ‘lininde haberi olsaydı.

Neyse Suçluyu idam etmeyeceğiz de eleştirelim dedik. Belki bundan sonra yapılacak organizasyonlarda böyle siyasi acemilik yapmazsınız….

(Visited 124.764 times, 1 visits today)
Please follow and like us:
Pin Share
0Shares

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
RSS
Follow by Email