18 Mayıs 2022

Ondan Haberin Olsun

İYİ Parti İl Başkanı Özlem Ural; EV SAHİBİ YOK MU ?

Kepsut’ta Bugün açılan Tarım fuarının açılışında boy boy resim çekilip sonra Akp gençleriyle Selfie çekilmeye giden ve erken saatlerde kapatılan BBB standını görünce Balıkesir Büyük Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’a tepki gösteren İYİ Parti Özlem Ural sosyal medya hesaplarından paylaştığı açıklamasında;
”Balıkesir Tarım Fuarı’nın ev sahibi Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ‘nin standını ziyaret edip İYİ Çalışmalar ve İYİ Fuarlar dilemek istedik. Komşu standlardan öğrendik ki çok erken bir saatte 16:00’dan sonra ev sahibi Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, standını kapatmış gitmişti. Öyle reklam vermekle, basında boy boy resimlerle, billboardlara çıkmakla olmuyor. Söz de Tarım ve Hayvancılığa çok önem veriliyor. Türkiye’nin dört bir tarafından Şehrimize bu kadar katılımcı misafir gelmişken, üstelikte Fuarın ilk gününde, nasıl oluyorda ev sahibi standımızın kapıları kapanmış oluyor ?
Bu millet artık EYLEM farklı SÖYLEM farklı insanlardan çok sıkıldı, görüntü de kurtarmayacaktır artık. Oradaki tüm katılımcılar bu zorlu ekonomik koşullarda, umutlarıyla buraya geldiler, o stand kalan 3 gün boyunca ziyaret saatleri içerisinde açık tutulmalı, buradan ilgililere duyurulur” dedi.
(Visited 13.732 times, 1 visits today)
Please follow and like us:
Pin Share
0Shares

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
RSS
Follow by Email