28 Ocak 2022

Ondan Haberin Olsun

İyi Parti’den Gömeç Ziyareti

İYİ Parti İl Başkanlığı, bugünkü ziyaretinde, Balıkesirimizin şirin ilçelerinden GÖMEÇ ‘teydi. İlçe Yönetimimiz ve Meclis Üyelerimiz ile birlikte Gömeç Esnafları, pazar yeri esnaf ve halkımızla buluştuk.


İl Başkanımız Özlem URAL, Gömeç İlçe Başkanımız Şener ŞEN, Büyük Şehir Belediye Meclis Üyemiz Ali YILDIZ ve Gömeç Meclis Üyemiz Halil İbrahim PELİVAN, İl ve İlçe Yönetimlerimizle beraber esnafımıza Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in selamını götürdük, ulaştırmak istedikleri konuları ve temennilerini not aldık. Halkın ve Esnafın en büyük sıkıntısı ekonomi, eğitim ( özellikle LGS ), tarımın ve hayvancılığın desteklenmemesi, musilaj yüzünden balıkçılar pandeminin üzerine devam eden dertlerini de dile getirdiler.


Görüşmelerimizde halkımız, Siz bizi unutmadınız, Allah ‘ta sizi unutmasın, birileri bizi kurtarsın, daha güçlü olun, hiç umut kalmadı, üniversite bitirsek bile işsiz kalacağız dedi. Bir amcamız kadınlara hitap etti “ SİZİ TEMSİL EDEN BİR KADIN VAR TOPLANIN ORADA, TÜRKİYE’ DE SİYASETİ YERİNDEN OYNATIRSINIZ” dedi.


Artık herkesin elini vicdanına koyması gerektiğini, Türkiyemizin sahipsiz olmadığını, onlara sahip çıkan İYİ ve cesur bir lider olduğunu ve bundan sonrada İYİLER ve CESUR lara, destek verme sözünü verdiler. Ziyaret Programımız İlçe Başkanlığımızın nazik bir yemek programı ile son buldu. İlçe Başkanımız Sayın Şener ŞEN Başkanımıza, Meclis Üyelerimize ve ilçe Yöneticilerimize misafirperverliklerine tekrar çok teşekkür ediyoruz. “ Yemin Bayrak Üstüne “ düsturu ile çıktığımız bu yolda sıkılmadık el, girilmedik gönül, dinlemedik dert kalmayıncaya kadar halkımızla birlikte olacağız. Halkımıza Sözümüz var. Yolumuz YÜCE ÖNDERİMİZ Mustafa Kemal ATATÜRK’ÜN Yolu, İYİLİK Yolu.
HERŞEY İYİ OLUNCAYA KADAR yollarda ve halkımızlayız. Sadece seçimlerde oy istemek için değil, sıkıntılarını yerinde tespit etmek için yanlarındayız. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.


#MilletBiziÇağırıyor
#HerşeyİYİOlacak
#BalıkesirİYİolacak
#TürkiyeİYİolacak

(Visited 1 times, 1 visits today)
Please follow and like us:
Pin Share
0Shares
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
RSS
Follow by Email