17 Mayıs 2022

Ondan Haberin Olsun

KARAR MARAR YOK! ALGI VAR!

Bazı BBB güdümlü yandaş gazeteler ve sosyal medya trolleri tarafından Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney’e yönelik saldırıları dur durak bilmiyor. Hepsine aynı e-mail adresi yada whats-up tan atılmış bültenlerle başkanı yıpratmaya yönelik paylaşımlar akıllara gizli işbirliklerini getiriyor. Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney’i telefonla arasalar, talimatlara uyup masa başından haber yapmayıp Susurluk’ta makama gitseler gerçekleri öğrenecekler.

 

 

 Belediye Başkanı Nurettin Güney Meclise iade ediyorum dedi!

Geçtiğimiz günlerde ,Susurluk Belediye Meclis üyesi Ömer Öztürk tarafından verilen önerge ile Meclis üyesi İbrahim Dürmüş’ün Belediye meclisine devamsızlık yaptığı için Susurluk meclisinde yapılan oylama sonucunda meclis üyeliği, meclisin salt çoğunluk kararıyla düşürülmüştü. Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney ile yaptığımız görüşme sonrasında alınan kararın tekrar dan görüşülmesi için Susurluk Belediye meclisine iade edeceği öğrenildi. Konu ile açıklamalarda bulunan Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney;
Bu Susurluk belediye meclisinin aldığı karar siyasi olarak nitelendiriliyor. Biz bu konuda gayet hakkaniyetle karara yaklaşıyoruz, gerekli araştırmaları yaptık. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın da görüşlerini aldık. Hukukçularımıza danıştık. Biz konuya hak, hukuk, çerçevesinde bakıyoruz.
Önümüzdeki hafta Pazartesi günü Belediye meclisini olağanüstü toplayacağız, meclisimiz de komisyon kurulması için teklifte bulunacağız ve komisyon görüşüne göre Mart ayındaki toplantımızda, Meclisimiz tekrar görüşecek dedi.
Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney için algı yönetimi yapılmak üzere BBB basın dairesinden atılan haber bülteni ile yandaş basında çıkan haberler ise doğruyu yansıtmıyor.

(Visited 29.892 times, 1 visits today)
Please follow and like us:
Pin Share
0Shares

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
RSS
Follow by Email