Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam

“ÖRAV” İŞBİRLİĞİNDE EĞİTİCİ EĞİTİMİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ

YEREL HABER 20.10.2022 - 15:19, Güncelleme: 20.10.2022 - 15:25 1126+ kez okundu.
 

“ÖRAV” İŞBİRLİĞİNDE EĞİTİCİ EĞİTİMİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ

İl Millî Eğitim Müdürü Ali Tatlı, BİGEP kapsamında danışman öğretmenlerimize yönelik olarak düzenlenen "Eğitici Eğitimi Semineri" açılış programına katıldı.

İl Millî Eğitim Müdürü Ali Tatlı, BİGEP kapsamında danışman öğretmenlerimize yönelik olarak düzenlenen "Eğitici Eğitimi Semineri" açılış programına katıldı. Balıkesir Valiliği himayelerinde, Balıkesir İl Millî Eğitim Müdürlüğü yürütücülüğünde il genelinde uygulanan Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi Akademik Alan çalışmaları kapsamında, danışman öğretmenlere yönelik olarak Eğitici Eğitimi Semineri düzenlendi. Cunda Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelinde düzenlenen seminerin açılış programı Öğretmen Akademisi Vakfı Genel Müdür Vekili Arzu Atasoy'un katılımıyla gerçekleşti. İl Millî Eğitim Müdürü Ali Tatlı, açılış programında yaptığı konuşmada eğitimin zorlu bir süreç olduğunu ve bu zorlukları aşmak ve eğitimci olarak yenilenmek için farklı eğitim süreçlerine dâhil olmak gerektiğini belirtti. Bu konuda 2008'den bu yana faaliyet gösteren Öğretmen Akademisi Vakfı'nın desteğini almak, olaylara karşı daha profesyonel bir bakış açısı geliştirmek ve eğitimcilere daha etkin bir eğitim-öğretim ortamı hazırlamak adına bu eğitimin önem arz ettiğini söyledi. Balıkesir’in eğitim sürecine ve ülkemizin geleceğine katkı sundukları ve sunacakları için ÖRAV Genel Müdür Vekili Arzu Atasoy'a teşekkürlerini iletti. Öğretmen Akademisi Vakfı Genel Müdür Vekili Arzu Atasoy, Öğretmen Akademisi Vakfı ve yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmeler yaptıktan sonra öğretmenlerin mesleki ve kişisel gelişimlerini desteklemek ve öğrencilerin nitelikli eğitime erişim haklarını korumak amacıyla öğretmenlere yönelik paylaşımlarda bulundu.İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve ÖRAV iş birliği ve koordinesinde 9 eğitmen ve 40 öğretmenin katılımıyla gerçekleşen seminerde etkili iletişim becerileri, dirençle baş etme, akış ve ritmin sürekliliği, öğrenmeye liderlik etme/ meslektaş koçluğu, çabayı destekleme ve takdir etme, hedef belirleme ve geri bildirim, ders planlamasında kategoriler, sorular ve ön örgütleyiciler konularında eğitimler verilmesi planlandı.
İl Millî Eğitim Müdürü Ali Tatlı, BİGEP kapsamında danışman öğretmenlerimize yönelik olarak düzenlenen "Eğitici Eğitimi Semineri" açılış programına katıldı.

İl Millî Eğitim Müdürü Ali Tatlı, BİGEP kapsamında danışman öğretmenlerimize yönelik olarak düzenlenen "Eğitici Eğitimi Semineri" açılış programına katıldı.
Balıkesir Valiliği himayelerinde, Balıkesir İl Millî Eğitim Müdürlüğü yürütücülüğünde il genelinde uygulanan Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi Akademik Alan çalışmaları kapsamında, danışman öğretmenlere yönelik olarak Eğitici Eğitimi Semineri düzenlendi.
Cunda Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelinde düzenlenen seminerin açılış programı Öğretmen Akademisi Vakfı Genel Müdür Vekili Arzu Atasoy'un katılımıyla gerçekleşti. İl Millî Eğitim Müdürü Ali Tatlı, açılış programında yaptığı konuşmada eğitimin zorlu bir süreç olduğunu ve bu zorlukları aşmak ve eğitimci olarak yenilenmek için farklı eğitim süreçlerine dâh il olmak gerektiğini belirtti. Bu konuda 2008'den bu yana faaliyet gösteren Öğretmen Akademisi Vakfı'nın desteğini almak, olaylara karşı daha profesyonel bir bakış açısı geliştirmek ve eğitimcilere daha etkin bir eğitim-öğretim ortamı hazırlamak adına bu eğitimin önem arz ettiğini söyledi. Balıkesir’in eğitim sürecine ve ülkemizin geleceğine katkı sundukları ve sunacakları için ÖRAV Genel Müdür Vekili Arzu Atasoy'a teşekkürlerini iletti. Öğretmen Akademisi Vakfı Genel Müdür Vekili Arzu Atasoy, Öğretmen Akademisi Vakfı ve yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmeler yaptıktan sonra öğretmenlerin mesleki ve kişisel gelişimlerini desteklemek ve öğrencilerin nitelikli eğitime erişim haklarını korumak amacıyla öğretmenlere yönelik paylaşımlarda bulundu.İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve ÖRAV iş birliği ve koordinesinde 9 eğitmen ve 40 öğretmenin katılımıyla gerçekleşen seminerde etkili iletişim becerileri, dirençle baş etme, akış ve ritmin sürekliliği, öğrenmeye liderlik etme/ meslektaş koçluğu, çabayı destekleme ve takdir etme, hedef belirleme ve geri bildirim, ders planlamasında kategoriler, sorular ve ön örgütleyiciler konularında eğitimler verilmesi planlandı.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve balikesirtv.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.