17 Mayıs 2022

Ondan Haberin Olsun

’PATİK’’TEN EURO ÇIKTI

Geçtiğimiz günlerde TTM de bir stand kuruldu SMA hastası AYSİMA BEBEĞE UMUT OLMAK için,tüm Balıkesir seferber oldu. Balıkesir’ li kadınlar ellerinden geldiğince az çok demeden katkıda bulundu.

Kimi evindeki salçayı,makarna,çayını,tarhanasını,peynirini ,nohudu,fasulyesini,örgü işleri,danteller,çeyizlerini,çorap,atkı bere ve ‘’PATİK’’ lerini hibe etti. İnsanlığın ölmediğini yine gösterdi Kuvvai Milliye şehri Balıkesir..

Birçok siyasetçi, Belediye başkanları, İl başkanı, İlçe Başkanı, yönetim kurulu üyeleri, sivil toplum kuruluşu yöneticileri de oradaydı. Onlarda ellerinden geldiğince bütceleri oranında katkıda bulundular,

Şimdi sizlere gelişen güzel bir olayı aktaralım. TDP il teşkilat başkanı Emre Baydar’da o katkıda bulunanlardan.  Çeşitli ürünler alıyor. bu ürünlerden hediye etmek için satın aldığı PATİK lerin ikisinin içinden 50 şerden 100 EURO çıkıyor. Büyük ihtimalle patikleri ören ve hibe eden kişi aynı zamanda da katkısının olmasını isteyerek patiklerin içine para bırakıyor.

TDP il teşkilat başkanı Emre Baydar’da hemen aile ile iletişime geçiyor. SMA hastası yavrumuzun babasını arıyor durumu anlatıyor. Ve Patiklerden çıkan 100 EURO yu geçtiğimiz gün de kızımızın babasına teslim ediyor.

Var Ol sen Emre Baydar!

(Visited 17.093 times, 1 visits today)
Please follow and like us:
Pin Share
0Shares

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
RSS
Follow by Email