28 Ocak 2022

Ondan Haberin Olsun

ŞAMPİYONUN BABASINDAN KADINA ŞİDDET!

Şampiyon voleybolcu Ebrar Karakurt’un Babası İsmail Karakurt Birlikte yaşadığı C.A (26) yaşındaki genç kadına zorla uyuşturucu ve alkol kullandırıp Darp ettiği iddiaları Emniyet Güçlerinin kayıtlarına girdi.
Savaştepe Caddesinde bulunan işyerinin üst katında kalan yaklaşık 1 aydır birlikte yaşadığı C.A’nın daha önce de darp edildiği ve şikayetinden vazgeçtiği öğrenildi.

Gece saat 02:00 sıralarında zorla uyuşturucu ve alkol’ün etkisiyle, İsmail Karakurt ile başlayan mülakaşa sonucu darp edileceğini anlayan C.A Kendini evin banyosuna kitleyerek arkadaşlarından yardım istedi Arkadaşları 112 Acil yardımı arayarak mağlum adrese Polis ve Sağlık ekiplerini yönlendirdi.
Bu arada bir fırsatını bulup İsmail Karakurt’un elinden kurtulan C.A kendini evin dışına attı olay yerine gelen Polis ekiplerince önce Narkotik Şubeye ardından’da Aile İçi Şiddet biriminde İfadesi alındı.
Verdiği ifade’de Şikayetci olan C.A İsmail Karakurt ‘un biran önce Yakalanmasını istedi, Olayla ilgili Tahkikat Devam ediyor ayrıntılar gelecek.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Please follow and like us:
Pin Share
0Shares
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
RSS
Follow by Email