17 Mayıs 2022

Ondan Haberin Olsun

Senin Başkanın, Senin Belediyen …

Balıkesir Gönen ilçesinde sabahın erken saatlerinde aniden bastıran kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapanan kırsal mahallelerin ihtiyaçları Gönen Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri tarafından karşılanıyor.

İlçeye bağlı Koçbayır Mahallesinde yaşayan Memet Türkan’ın kullanması gereken ilaçların bittiği ve şehir merkezine ulaşım sağlayamadığı için zor durumda kaldığı bilgisi üzerine Belediye Başkanı İbrahim Palaz’ın talimatı üzerine ekipler kırsal mahalleye yoğun uğraş sonucu ulaşarak vatandaşın medikal malzeme ihtiyacını giderdiler.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz, ”Sabahın ilk saatlerinden itibaren tüm ekiplerimiz özellikle yoğun kar yağışı ve tipi dolayısıyla ulaşımı sağlanamayan mahallelerde vatandaşlar için seferber oldu. İlçe Merkezimizde ve kırsal mahallelerimizde imkanlarımız yettiğince tuzlama ve kar küreme çalışmalarımız aralıksız devam ediyor, Vatandaşlarımızın her ihtiyacında onlara bir telefon kadar yakınız. Ayrıca sokakta yaşayan can dostlarımız içinde ekiplerimiz periyodik olarak kuru mama dağıtımlarına devam ediyorlar” dedi.

(Visited 11.871 times, 1 visits today)
Please follow and like us:
Pin Share
0Shares

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
RSS
Follow by Email