18 Mayıs 2022

Ondan Haberin Olsun

Şimdi Onlar Düşünsün!

İYİ Parti’nin Şahin Kanadı Görevde!

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi İYİ Parti grubunda görev değişikliği yapıldı. 3 yıldır grup başkanvekili olan Karesi ve BBB Meclis üyesi Metin Özpınar’ın yerine yaptığı sert konuşmalarla tanınan Özgür Çelebioğlu, grup sözcülüğünü de Kepsut Belediyesi ve BBB Meclis Üyesi Serkan Mehmet Ertan Getirildi.

İYİ Parti İl Başkanı Tarafından düzenlenen Meclis üyeleri toplantısında bir araya gelen Meclis üyeleri kendi aralarında yaptıkları oylamada görev dağılımı yaptılar.
İYİ Parti İl Başkanı yaptığı açıklamada;
Kıymetli Büyükşehir Meclis Üyelerimiz ile Ramazan Arefesinde Komisyon ve Görevlendirmeler için yaptığımız toplantıda, Meclis Üyelerimizin kendi aralarında yaptıkları oylamalarda, Metin Özpınar Başkan’dan bayrağı devralarak Meclis Grup Başkan Vekili seçilen ve tekrar İmar ve Bayındırlık Komisyonunda görev alacak olan Özgür Çelebioğlu’na, Meclis Grup Sözcüsü seçilen ve tekrar Plan ve Bütçe komisyonunda görev alacak olan Serkan Mehmet Ertan’a, Allah utandırmasın diyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz. Meclis Grup Başkan Vekilliğini devreden Metin Özpınar Başkanımıza da bugüne kadar verdiği emekler ve destekler için çok teşekkür ediyoruz. Seçimlerimiz ve görevlendirmelerimiz, önce Balıkesir ve Partimiz için, sonra ülkemiz için hayırlı uğurlu olsun dedi.
Bu iki cengaver Meclis üyesi zaman zaman verdikleri önerge ve yaptıkları konuşmalarla İktidar Partisi AKP yi köşeye sıkıştırdıkları ve geri adım atmalarını sağladıkları kamuoyu tarafından biliniyor.
Şimdi Onlar Düşünsün!
(Visited 14.585 times, 1 visits today)
Please follow and like us:
Pin Share
0Shares

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
RSS
Follow by Email